sobota, 30 sierpnia 2014

Jesienny kurs malarstwa japonskiego 27/28 wrzesnia

Po raz kolejny zapraszamy na warsztaty medytacyjnego malarstwa japonskiego  Sumi-e  w dniach 27/28 wrzesnia 2014!
Dla tych, ktorzy nigdy jeszcze nie malowali jest to doskonala okazja, aby przekonac sie o tym, ze wiele jest mozliwe, i ze talent nie jest tu wcale taki wazny.
To co jest najwazniejsze, to chec poznawania siebie, zrelaksowania sie, odnalezienia wewnetrznego spokoju i odkrycia swoich nowych mozliwosci, ktore drzemia w kazdym z nas.
Ten kurs moze bardzo wiele zmienic w Twoim nastawieniu do samego siebie i to w pozytywny sposob!
W programie medytacyjne cwiczenia motywu bambusa, sezonowych kwiatow i warzyw. Nie zabraknie tematow-niepodzianek! Technika, teoria, praktyka, materialy prosto z Japonii, japonski lunch i degustacja kuchni japonskiej w sobotni wieczor.

Kazdy z uczestnikow otrzyma takze dyplom uczestnictwa w warsztatach!

Pakiet z 1 noclegiem w pokoju 2 osobowym, kursem oraz wyzywieniem (1 sniadanie, 2 obiady, podwieczorek japonski i degustacja japonska): 360 zl ( 330 zl w pokoju 3 osobowym)

Pakiet z 2 noclegami w pokoju 2 osobowym, kursem oraz wyzywieniem  ( 2 sniadania, 2 obiady, 1 obiadokolacja, podwieczorek japonski, degustacja japonska):
470 zl (420 zl w pokoju 3 osobowym)

Osoby towarzyszace korzystaja ze znizki 10% za noclegi.
Zapraszamy serdecznie!

Kilka informacji o malarstwie Sumi-e:
Technika Sumi-e narodziła się w Chinach, jednakże już  w XIII w. znalazła swoje miejsce w sztuce japońskiej. Jej mistrzowie potrafią osiągać ekspresję przy użyciu tylko dwóch kolorów i uznają tę sztukę za doskonałe wyzwanie dla osób pragnących nieustannie się rozwijać i odkrywać samego siebie.
Sumi-e pobudza wyobraźnię i uświadamia również, jak wiele jest możliwe.To świat medytacji, spokoju i odprężenia               
Warsztaty Sumi-e to bezpośredni kontakt ze sztuką japońską, jak również okazja do odkrycia oryginalnej techniki malarskiej  i rozwinięcia zarowno swoich talentów artystycznych, jak i pewnych cech osobowosci.